Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

uydu frekans haber

HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  
Similar topics
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
premiumclix.info
ptc25.com sitesi
Parababasi indir
Adsensle Kazan kitabi full indir
Çok Çalışarak Çok Para Kazanılmaz
ADD: Al Haqiqa yeni kanal yayında.
Cyfrowy Polsat: Kliczko vs Adamek HD (Poland) yayında
ORF Digital: ORF 2 Wien (Austria) şifresiz yayında
Seven Music yeni frekansta yayında.
RTS 1 yeni frekansta yayında.10721 V SR:27500 FEC:3/4
16/11/2013, 15:01
16/11/2013, 15:01
2/10/2011, 22:02
2/10/2011, 22:01
2/10/2011, 21:56
12/9/2011, 16:33
12/9/2011, 16:32
12/9/2011, 16:31
12/9/2011, 16:30
12/9/2011, 16:29

Share | 

Yanlizlik,msn,sözler arsivi

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
KULLANICI İSMİ
uyduhaber
Yönetici
Yönetici

12
uyduhaber
34

PROFİL BİLGİLERİ
Mesaj sayisi : 373
Rep puani : 1102
Rep gücü : 6

İLETİŞİM
https://frekans.rpg-board.net

Yanlizlik,msn,sözler arsivi Vide
PostSubject: Yanlizlik,msn,sözler arsivi Yanlizlik,msn,sözler arsivi Empty11/10/2010, 17:00

**
Hadi geL OyuN oyNıyaLım,Sen Benim GururumLa,Ben Senin Hayatınla..!!

♥sen benim tıpkı sigaram gibisin ateşi bakışların külü saçlaRıN,dumaNı hayatıNN..tek 1 fark vaR sigaRamı ben yakaRımm beNi de ''seNN''

♥Hayatı Tesbih Yaptım Bazen Çekiyorum Bazen Sallıyorum...

♥Cok uzaktasin beni duymazsin unuttun beLki de hatirLamazsin hani derdin ya sen bitanesin bitanen burada Sen neredesin

♥Ay agliyor sevipte kavusamayanlar icin. Yildizlar sarki soyluyor sevipte sevilmeyenler icin Bende Agliyorum sevipte kavusamadigim askim icin

♥Dünü düşünüyorum dün geçti yarına umut varmı? gençliğede güvenmem ölenler hep ihtiyarmı !!

♥Acı oLan Kaderimde mutLu Olmak istedim Sevgisiz yüreğimde bir ışık olursun diye bekledim.

♥bir umut vardır hiç tükenmeyecek birde hasret ki çekilmeyecek birde ölüm vardırki birgün elbet gelecek benim sana olan sevgim ne ölecek nede bitecek

♥Sevmeye niyetliysen iyi düşünmelisin ağlamayı öğrenip gülmeyi bilmelisin aşk bir kumar gibidir çok dikkat etmelisin oynadığın zar değil duygularındır iyi bilmelisin!!

♥Gönüller birdir vucutlar ayri olsada yas******r güzeldir mazide kalsada umrumda degil dünyalar yikilsada biz sevdigimizi unutmayiz o bizi unutsada

Sayili Arkadaşlarim Var..!Ama Bana Yeterler Düşmanlarim Ateşse,Dostlarım Ateşten beterler..

Kalbim Tek Başinanada Atar Destek Ünite İstemez..!!!

Etikete İhtiyacimiz Yokk..Şeklimiz Tahmininden çokk..!!!

Varliqimizin Farkinda Olmayana Yokluqumuz Dokunmaz..!!!

Mutlu Edemeyeceksen, Meşqulde etmeyeceksin..!!!

Yine Gözümde Bir Damla Yaşsin..Yeni Yaşin Kutlu Olsun Aşkım..

Serseriler Aşkı Bilmez Derler..Sorun Bakalım sosyete qörünümlü kişiler,aşki kimden öqrenmişler..!!!

Seven Çeker Aciyi Sevmeyen ne bilsin,Bana Aşktan Söz Etme sevmek kimm Sen kimsin..!!!

Deqer Verip Adam Ettiysem, Sifirla Çarpar Yok Ederim..!!!

Bana Umut B**lama Ben Topr**a Söz Verdim..!!!

Hoşçakal Demek İstiyorsan Hiç Durma,Ama Bunun Merhabasi Olmayacak Unutma..!!!

Kaç Paraysa Saadet..Sat Kendini Gaflet..!!!

Sadakat''mıydı zamani yenileyen..Yoksa ..''Zaman''mıydi ihanete buyur qel Diyen..!!!

Bana Gelişin Kaçışınmiş,Seviyorum Deyişin **iz Alişkanlıqınmiş..!!!

B**lanmicaksın bir şeye, öyle körü körüne 'o olmazsa yaşayamam' demiceksin.Demiceksin işte..!Çünkü..Yaşiyorum işte...

İstersem bir adami beyde yaparim,paşada ve istersem bir adama dünyayı zindanada ederim.

*kız dediğin naz etmez.erkek dediğin hiç ürkmez.dosttan düşman olmaz, güzelde kusur olmaz, gerçek aşkta gurur olmaz.

*Bunca acıyı çekmez hiç kimse ve bunca ölümden kolay dönülmez bu kadar sevmeyince..

*YÜREGİMİ SADAKA VERDİM DİLENCİ HAYATA..!

*Gözler ne renk olursa olsun gözyaşları hep aynıdır..

*Gecenin En Sarhos Vaktinde Sana Son Bir Siir Yazacagim, içinde Sana , Sahte Göz Yaslarina, Masum Bakislarina Ve Yalan Askina Lanet Okuyacagim...

*Yanında benden yakın başka biri de olsa , her şeyi inkar etmiş inandırmış olsan da , ve ona duygulanmış sevdalanmış olsan da , biliyorum bu gece beni düşüneceksin.

*gözlerime bakıpta ağlama diyorsun sensizlik ne acı biliyor musun yalnızlığın karanlık bu dunyasında askımla sensizim anlıyor musun?

*suskunluğum asaletimdendir.her lafa verecek cevabım var,ama bir lafa bakarım laf mı diye,birde söyleyene bakarım adam mı diye..

*söz ağızdan çıktı bir kere. dönen senin gibi alçak olsun. bu devirde benim gibi aşkı bulursan hemen ara haberim olsun.

*Bizler Tarih Yazan Değil Tarih Yapan Milletiz!!!!

*Gulmek bu kadar zor olmamali isyan var ama Allah'a degil, baktim baktim pencereden dalmiş gitmiş ruhum gokyuzune, bunalimin esiri oldum ciktim, agladim her gece tek başima, yaralarima merhem olacak birini bulamadim ariyorum hala...

*Nasil unutulur böyle sevgiler Neler yasamistik bir düsün neler Her kösede durur senden gölgeler Var git gözlerimden, var git bu aksam Aldigim her nefes seni fisildar Gelir ta kalbimden vurur sarkilar Sana mi sözlenmis bütün aksamlar Var git anilardan, var git bu aksam

Küçüğümüzü Sevdik, Büyüğümüze Saygıda kusur Etmedik, Yeri geLdi SatıLdık ama Kimseyi SaTmaDık, Bu Zaman içinde BaZıLarına DoSt DedikSe; Biz O DoStLar için öLürüzde, öLdürürüzde...!!! Dostumuz Az, DüşmanImIz ÇOK; KORKUMUZ YOK !

*Sana Bu SatırLarı Gurbetten Yazıyorum ! Her Kelimemden Sonra İsminLe Başlıyorum Anlaki Herşeyimsin Unutmak İstemiyorum Kim Kimi Unutursa LeyLadan Mecnundan Beter Olsun.

GeceLeri geLme jiLet tutarIm.. Uzatma koLLarInI Sanada AtarIm SenIn Icin ağLar Kendimi dOğrarIm Dedim Ya GüzeLim PisKopatIm..

*Hele bir ışıklar sönsün ..Sular durulsun . Bıçak atacağım Dağın dikine ..Kısa devre yapsın kalbim..Ellerim inatla dökülsün cıgaraya ..Sen beni ozaman Gör..Hele küssün meydan lar Kaldırımlara yağmur dökülsün ..Dağılsın Dişlerimde gülüşler ..Kaybettiklerim bi dönsün ..Sen beni ozaman gör ...

*KraL OLsan Tacın Gider SuLtan OLsan Tahtin Gider... KraL DeğiLim Tacim Gitsin SuLtan DeğiLim Tahtim GitSin Ben Kendi HaLinde ßir Ağacim Fakat DaLimi Kiranin Ağacini Kökünden Sökerim.

*SaKın üzmesin seni KarşıLıksız SevqiLer, b**rına taŞ basarsın aCıLar birqün diner. Giden qitsin aLdırma yanqınLarda söner.. SaKın dönüp bakma ardına KraL'Lar önde qider..

Aklıma yar gelir feleğim şaşar,öyle bir hasretki içimden Taşar,Bu gönül En fazla 3 Gece yaşar,EceLe Bırakma gel al Canımı,kimseye Bırakma Sen al Canımı...

Paşa gönlüm isterse severim, zorlama istersem sevdirirm.. Diyecksinki nereye kadar bu havalar, kim takar, devran dönene kadar!!

Yürüdüğümüz yoLLardan geçtim fark; yaLnızLık.. Şimdi tek başıma odamdaym, soğuk we karanLık..!

Ta$ oLsan diLe geLirdin.! İ$te öLe sewmi$tm.. Susacak kadar biLe yanımda deiLmi$sin, Geç Fark ettim...

BŸugün Seni Sensiz Yaşamak a$ksa, Seni SeninLe Ya$ayacağım YarınLara kaLdırıorum a$kı....

Hayatım sana sıradan geLmesin!! ßen kendime yeterim.. Zamanla aLışmayı da bilirim!! Ama unutmayı daha öğrenemedim. . .

Yıkık Dökük Sevdanın Enkazından Kurtulmanın En İyi Yolu Parçaları Çiğneyerek Uzaklaşmaktır.

Ne Eksik Ne de Fazlasını Ara Seni Üzenle Asla Uğraşma!

Rekabet Etmem Rekabet YARATIRIM .. ona Buna DeğiL BenSadece DALGAMA Bakarım !!

bazeN soNLar başLaNqıçtıR kaçışLarsa kurtuLuş...geRide kaLaNLarı çöP die aTmışım beN KöpeK oLan Buyursun KarışTırsın !

GöZlEriMdEn yÜzÜnÜ ÇıKaR Da aL Aşq yaLaNsA HeR MewSiM SoNbAhAr YaşNcAk dAhA BİR ÖmÜr wAr yIkIlCk kAlIn bR DvArR!!

krallar yokken efedir çakallar verilen aranın bi sonu var kral mekana gelince köpekler ayağa kalkar ..

ben yokum ve yanlızlığa tokum gözlerim kapanırken hisset ruruhum yolunda yolcuyum..

Soytarılar Kral Olmuş.. ******ler Sultan...aMa ŞuNu uNuTMaYıNKi,SiZiN MaRKa oLDuĞuNuZ YeRDe eTiKeTi BeN KoYaRıM

PAŞA GÖNLÜM İSTERSE SVERM!. ZORLMA İSTERSM SEVDİRRM!..UĞRŞMA!!!.DİCEKSN Kİ NREYE KDAR BU HVALAR;
KİM TAKAR DEVRAN DÖNENE KDAR

BİR ZAMANLAR YOKSULLUKTAN BIRAKTIGIMIZ SAKAL SIMDIKI ZENGIN ZUPPELERINE MODA OLMUŞ

seviyorum your eyes, cünkü onlar very nice, bir kere look at me, ondan sonra forget me, kalbim tik tak for you, cunku i love you ...

DUNYA DUNYA YALAN DUNYA BIR KIZ SEWDIM ADI ''DERYA'' GECEN GUNLER OLDU RUYA BIRGUN BITECEK BU DUNYA

Agladıgmı Kimsye Söylme Anne Onlr Bni Kral biliyr Kızdmmı Dünyayı Ykar Biliyr.Agladıgmı kimsye Söylme Anne Onlr 1 kız İcn Bu Kdar Düsecgmi Bilmiyorlr!...

Ne seni unutturacak kadar zaman geçecek ne de geçen zaman seni unutturmaya yetecek bırakıp gitsende unuturum sanma zaman alışmayı öğretir unutmayı asla.

Herkes Oyuncu Olabilir Ama Yönetmen Benim.İstediğime Rol Veririm,İstediğime Yol Veririm

BN KENDM Bİ ALEMiM BU ALEM İÇNDE,BN KENDME BELAYM BİNLRCE BELA İÇNDE,İSTEYN KATLR ALEMİME,İSTEMYN YOL ALIR DEVRAN DÖNR YİNE...

Gecmişi sildim..Gunumu ezdim..Gelecekmi? Gecmıste..Gunde...Gelecekte BENIM! Ben fazlasyla raatm sizde raat olun...

AYYAŞA SORMUŞLAR NEDEN İÇKİYİ BIRAKTIN DİYE...DEMİŞ SEREFİNE İÇİLECEK AŞK YOK SATILMIŞ BTÜN SEWGİLER!

her şey BeNDe BaŞLaR BeNDe BiTeR...SeWeN SeWeR SeWMeYen ****** oLuP GiDER

onlar SOsyeteNİN CoCukLArı Biz WAroŞLaRın PİSkoPaTlaRı onlaR TakaR BEliNe KaLitE keMeR bİİz taKArıZ BeLimiZE 30'Luk DÖnER...!!!

HEPINIZ KENDI DALGANIZA BAKIN...DIKKAT EDIN BENIM DALGAMDA BOGULMAYIN

ßeni Görüp Kendini Sınama...Sadece Görebildiğin Kadarım...Hayat ßir Kumar ise Zarları ßen Atarım...

Gözüмü kıRpı0ruм s0иu oLмaŷan kaRanLıqa...·CiLvé yaPı0ruм écєLé....! kuŷRuk saLLıorum âżŖâiĿ'є. . .!

Yalnızlığım bir çığlıktı, hepiniz mi sağırdınız???

Sevme sevsinler sana önem versinler. Ağlama ağlatki kıymetini bilsinler...

şαηℓıуız ѕöняєтℓιуιz ραşαуız кяαℓız яєкℓαмız мαякαуız ƒαℓαηız ƒιℓαηız кяαℓıηα ∂єιℓ αℓαуıηα вαѕαяız тєк ƒαякıмız ιzмιяℓι σℓмαмız!!!

Bizi Eskiler Tanır, Yéniler ôrnek alir, Tanımayanlar ise İbret Alır..

ALEMİ ALEM YAPAN ÜÇ BEŞ ÇAKALSA....KRALLIK BİZE YAKIŞMAZ...!!!

ßîzdé SâßâH oLmâz, ßîzdé GünéŞ Doğmâz, ßîz ¡§¥ãNKãR'ıZ Kızım ßîzLé DoSt oLmâk Sîze YaKıŞmaz...

TopLumdâ Hép îtîLîrîz SanmaKî ßunâ îSteKLiyiz, ßîz SadeCe SêvdiKLêrimizin éSériyiz..!!

Tek tesellim kadehler başka birşey istemez ssahoş etsin yeter ki rakı şarap fark etmez..

ECELE SÖZLÜ , ÖLÜME NİŞANLIYIZ , TESADÜFEN GELDİK , MECBURİ YAŞIYORUZ

OrTaMıN bİTTiği YerdE biZ BaşLaRız TaRzıMız İçİn ÖLür şEKLİmiz İçiN yaŞaRız..!!!...

HANI SADECE OLUM AYIRIRDI BIZI, SOYLE SEVGILIM...HANGIMIZ öLDü

$arapSız DuraMayız £srarSiz KaLamayiz Ç€K£r!z £Maneti S!q€riz adaLeti..!!!

Öyle bir yar severim ki ilaha tapar gibi tapar anama bakar gibi bakarım
ama dudağında ruj arkasında puşt görürsem anam avradım olsun benzin döker yakarım...

git bakalım ellere eller seni bnm sevdiğim kdr sevebilecekmi bnm sana
verdiğim değeri eller sana verebilecekmi????

ßiZ Bu aLemDe ÇaydanlıĞa KaN KoyaR ßıçakLa KarıştırırıZ DosT DeriZ CaN VeririZ aNcaK DosT uNutunCa öLürüZ..!

DOKUNMAK ELLERİNE BU KADAR ZOR DEĞİLDİ O ÇOK GÜZEL GÖZLER VAR YA BİR ZAMANLAR O BENİMDİ
NE YAPALIM ARKADAŞ NASIL İÇİLMESİN DERTLERİN VARSA SEN DE BENDENSİN

BANA BİR İYİLİK YAP HALİMİ BİLMESİN SAKLA BENİ BÖYLE ÜZGÜN GÖRMESİN

YOLLARA BAĞLADIM GİDİŞİNİ DİLLERE BAĞLADIM O GİDİŞİNİ YASTIĞA SAKLADIM SEVİŞİNİ NASIL UNUTURUM AH O GÜLÜŞÜNÜ

ZALİMSİN ANLADIM BENDE KALMADIN ŞİMDİ KİM ZAVALLI KİM KAZANDI ANLA BAKALIM

VARSA KADERINDE TECAVUZE UGRAMAK CIRPINMAYI BIRAK ZEVKINE BAK

Kiz DiYé oNém VéRénin.. GuZéL DiYé Kaşar SéVénin! PaRa DiYé Dost SaTanin! KraL oLsa TahTini MAfYa oLsa MéKaNini .......

Sana Bu SatırLarı Gurbetten Yazıyorum ! Her Kelimemden Sonra İsminLe Başlıyorum Anlaki Herşeyimsin Unutmak İstemiyorum Kim Kimi Unutursa LeyLadan Mecnundan Beter Olsun

Géçici HéVés DéğiL.. Hak éDéNé NéFés oLurum...

Sen Gelmezsin Bir Türlü.. Dertlerim Türlü Türlü.. Nice Dertleri Çektim.. Bu Başka Türlü.

BoşVér! Şimdi Goz YAsLarimi SiLMéyi Gücün YéTéRSé KahKahaya Boğ Béni Birak YaNakLarimi DuDakLarimi .. Gucun VAr iSé YuréğiDéN Öp Béni

HaksIzLIk Önünde EgiLmem Çünkü HakkImLa ßeraßer Gururumuda Kayßetmiş Olurum..ßen Tekim ßenim ßeyaz Sayfamda KaLemimde SiLgimde SevdikLerimin ELinde..ßen YazarIm ßen SiLerim!'

ArTik SanDaLYéMDéN Son DéFa DuSuYorum

Fark imi Fark éTTin Ya.. ArTik FarkéTMéSéNDé Fark éTMéZ

uMutLar TuKéNDi GéNé iÇiYoRum aNNé. .

DéTayLAr AynaDir Fark'i YansiTir .. KraLLar iz BiRakir SoyTariLAr KisKanir .. SaLLanirSaDa YiKiLmaz TahTim

GeceLeri geLme jiLet tutarIm.. Uzatma koLLarInI Sanada AtarIm SenIn Icin ağLar Kendimi dOğrarIm Dedim Ya GüzeLim ßen PisKopatIm..

Hele bir ışıklar sönsün ..Sular durulsun . Bıçak atacağım Dağın dikine ..Kısa devre yapsın kalbim..Ellerim inatla dökülsün cıgaraya ..Sen beni ozaman Gör..Hele küssün meydan lar Kaldırımlara yağmur dökülsün ..Dağılsın Dişlerimde gülüşler ..Kaybettiklerim bi dönsün ..Sen beni ozaman gör ...

BéDéNim KaRanLikLara RuHum Sana Ait . .

HayaTi uÇurumLArDa Géçmiş Bir AdaMada MéZar oLaRak uçuRumun KéNari Yakisir. Unutma! ucurumun KéNArindada ÇiCékLéR YéTisir

kãrdãn ãdãmLãrIn SãLtãnãtI Güne$ görünCeye kãdãrdIr !

Seni ben kendime KADER saymi$tim, Ugruna her$eyi góze almi$tim. Yúregin ta$tanmi$ ¢øk ge¢ anladim. Bir damla góz ya$i DEGMEZMIS SANA !

CocukLArin Bir MaSaLa KanDiği Gibi BéNDé SéNin GozLéRiNé Kanmsim GuNésin YéR Yuzunu Yaktiği Gibi Gulum SéNin GozLérinDé yanmisim . .

GéL BuLut oLDa Yağ Biraz iSLanDir aL BaSimi DizLériNé YasLandir DéLirMisim SéVDé BéNi usLandir..

oLüm GéLdiği Zaman YaniMa GéLMé.. Bén AzRaiLLé'Dé HéSap KiTap Yaparim !!

Bir ÇığLıkTI YanLızLığım Hépiniz SağirDiniz . .

mútluluklâr dêlêrêm yênê âskındâ sên bênê dú$únmedên ya$amana bak sênên dêrtlerên varya benim yanımda ben onlarla ya$arIm sen keyfine bak !

Sen Uzaktaysan ßen Yanındayım Sen AteSteysen ßen Kordayım ßirGün ßu Dünyadan Göçersen ßilki Senden Önce Ordayım Sonsuz aSkım..!

Tam KarsiYa GéÇéRKéN BirakTiğin ''O'' éL BéNim ..

KraL OLsan Tacın Gider SuLtan OLsan Tahtin Gider... KraL DeğiLim Tacim Gitsin SuLtan DeğiLim Tahtim GitSin Ben Kendi HaLinde ßir Ağacim Fakat DaLimi Kiranin Ağacini Kökünden Sökerim.

SaKın üzmesin seni KarşıLıksız SevqiLer, b**rına taŞ basarsın aCıLar birqün diner. Giden qitsin aLdırma yanqınLarda söner.. SaKın dönüp bakma ardına KraL'Lar önde qider..

Fırtına Ne Kadar Sert Eserse Essin Kayadan Alıp Götüreceği Sadece Tozudur !

GüL SuNaN Bir eLde Daİma Bir miktar GüL KoKuSu KaLır.

SéNi BoyLé SévDiğiMi BiLSéLér aSaLAr BéNi aMa GuZéLLiğin 10 PaRa éTMéZ ! BéNDéKi Bu a$k oLmassa . .

Béş PaRa éDérmi VarLiğin. . YokLuğun BéNi aCitSİn aLéM af éTsin Séni BéN AfFétMéM NéRDé unuttuySan BéNi Orda KALL..

GéCééLrin KaRanLiği YéTMéZ Gibi GunDuzLérimi Dé KaRarTTin KapanSin KapiLar UstuMé KaRanLikLArDa Vé SoGukLarda YaSamaYa AlisTim

BéN YaSaDikÇa séN ÇıLdıRæCæKsin!!!

uCurumun KéNaRinDa oLsan BiLé Sirf Hayata GiciKlik oLsun DiYé GuLumSé

Askini KaNimLa YazDim Hér Bir YaniNa

DağLar oNumDé éğiLirKéN KaYaLaRa YaLVArMamm

OmRomu OmRuNé NéFéSiMi NéFéSiNé KaTaYim GéL isMini DağLaRa TasLara YAzaYim GéLLL ..

Kir KaLbimi Gönlün Olsun, AL Herseyim Senin oLsun...Simdi Baska KoLLardayim, Buda Sana "KAPAK OLSUN" !!!

Sen Ancak benim Mazilerimdeki Bir Anı'nın Sonundaki Nokta Olursun!!!
85
Seni Okadar Çok Sevmişimki Zamanında Unutamıyordum Ya Şimdi? Evdeki Köpeğime Bakınca geliyorsun Arada Aklıma!!!

Benim Gözüm Karadır Sevdiğime Değer Veririm Değer Verdiğimi Severim, Sen benim Değerimi biLmedin Şimdi Sokak Köşelerinde Değer Ara kendine Değersiz insan!

her Gecem Sana Bedduam İle geçiyor her Günüm Sana Lanet Edişlerimle Bitiyor Sildim Seni hayatımdan Beddualarımda ve Lanetlerimde yaşıyorsun.

Beni üzdüğüm kadar bu hayatta o lanet hayatına giricek insanlarda beni üzdüğün gibi seni üzssün ozaman anlarsın belki sevmeyi ve üzülmeyi!

Sen Benim için Artık Sadece Filmlerdeki 1 SaniyeLik Figüranlardansın ben Artık Hayatıma başrol Oyuncusu Arıyorum.

Bana Kullandığın o ağır Laflar Dönüp Dolaşıp Sana Kdv Olarak geri Dönecek Sen Bunların Hesabını yaparken Ben Sana Gülüp Geçeceğim..

Okadar Aciz Bir kişiliksin ki! Kendi Hatalarını görmeyecek kadar kör sevgiyi hak etmeyecek kadar nankörsün!!!

Yüzüne tükürsem Yarabbi Çok Şükür Diyeceksin Bırakıp Gitsem Sadece Gülüceksin! Sen insan değilsinki Bunları Anlayasın!!!

Beni Sen Hariç herkez Anladı Bir Sen Anlamadın Zaten Artık Anlama Senin Kapasiten Almaz Beni Sen Esnek Ol rahat Ol ben Bakıyorum Hayatıma Yaşıyorım Senden Daha Güzel aLâ..

Sen benim yemek Masamdaki Sinek Pisliği Olamazsın karaktersiz kişilik!!!

Senin Adın Varsa benim Namım Var Senin Carizman varsa benim Şeklim var Senin Kalbin varsa benim Aslan Gibi Yüreğim var!

Sen Vicdanınla Kal yalnız Bir Odada belki ozaman hatırlarsın insan Olduğunu Bu Fanii Dünyada rezil insan!

Sen Tarifi imkansız bencil bir yaratıksın! seninle geçirdiğim zamana değil seninle geçirmeyi umduğum hayallerime acıyorum şimdi Pislik!

Seni Şarkılarımda Değil Artık beddualarımda yaşatıcam Sana Aşk Değil Artık Nefret dolu bir kalp yaratacam!

Senin Sözlerin Kalbimi Acıtsada benim Nefretim yetecek Sana Bunu Unutma!!!

Kimseye Değil Bu Nefretim Sadece Kendime Sevmeseydim Olmazdı içimde Koca Bir Dünya Şimdi Cehennem Oldu Girme Yanarsın rezil Olursun Karşımda!

Sen Cümlelerimde Bir nokta nefretimi yazdığım bir imla oldun çıktın hayatımdan hayallerde kaldın Şimdi geri

Hayatında bir doğru yap kendini iyi hisset nefretim üzerinde beddualarım kalbini vurucak!

Zamanı Bitirdim Artık Bakam Yüzüme birdaha Sana Son mektubum Bu Yıkıl Karşımdan Olmasın adın Hayatımda!

Yalanların içinde yalan Mutluluklar diliyorum sana yalancı insan!

ayrılıklar belini büksün sözlerim yüzünü güldürmesin! sana son sözüm sende yaşa benim yaşadığımı kucak dolusu acılarla!

Sen Benim Ancak Ayakkabımin üstündeki 1 gram pislik olursun!

d£LikanLıLar g0rdük kolunda Kız ceßind£ £man£t arkasında sürü.. Raconu

*****Lik yürüyüşü sahtelik , kaLßi var yüreği y0k...:

Ølměk Soяuŋ dêğîL , kèféÑ tåяzImIz dĕğîL

MiLLéTin étiKét oLdugu YéRDé Biz FiYat KoyAriz

kéLam yétér mi sandIn ka¢ pakét tütün ßitérdé dérdi ßitméz insanIn

aĞlamayı FerdiDen ßæğLamayı Orhandan İsyanı MüsLümden Sevmeyi ise YanLızca ßizden öĞrenin..!!

BİZ YIKILMAZ SEVGİLERİN SARSILMAZ TAŞLARIYIZ ANLIMIZDA BELA YAZAR
GÖNLÜMÜZDE SEVDA DELİCE SEVMEYİ BİLİRİZ UNUTMAYI ASLA....!!!

Hayatı öyLe bir yaşaki,Hayat seni KISKANSIN.ÖyLe bir Sevki,öLüm Sana ACISIN.öyLe Bir doSt oLki, DoStun oLmayanLar UTANSIN

Ne kolumda kelepce, ne yanımda gardiyan,ne gönlümde zulüm,ne ensemde ölüm,o gün yanlızca sen olcaksın gülüm

aldanma hayatın cılvelerıne hersey bahane ,görünüsüm serseri ama gönlüm sahane

BeN SiGaRa TiRyaKiSi DeğiLiM SiGaRa iÇeRKeN DüŞüNDüĞüMüN TiRYaKiSiYiM.

KRAL GİBİ YASAYIP KOPEK GIBI ÖLMEKTENSE KOPEK GIBI YASAYIP KRAL GIBI ÖLURSÜN

YaK BiR SiGaRa VeR GeRiYe DöNmEz BeNiMLe öLMeYeN DüŞüNCeLeR BöLMeZ YaK BiR SiGaRa VeR YiNe DöN GeL

CeplerDe ResmimiZ aLemDe iSmimiZ"

"YiğitliK VurmakLa, aĞalıK VermekLe oLuR

Géçici HéVés DéğiL.. Hak éDéNé NéFés oLurum

Bizim sözümüz dosta tatlı düşmana kurşundur namerte hançer merte candır canımız dosta feda düşmana beladır dostluğumuz yücedir ne alınır ne satılır öümünedir

ZanNeDrsNki SerSeri AğLamAz, SerSeri ßi KyBolDumu oNu kMse ßulAmaz, Dinle, Şehirlern ASİ KIZI hç kMse SerSeri gbi AŞIK OlAmz

Biz delikanlılığımızı ihtimaller üzerine kurmadikki ihanetler yüzünden yıkalım
Bir yola Girmişiz Ucunda Ölümmü Bilinmez... Bizim Kitap`ımızda Verilen sözden Dönülmez. Benim Vücudum Kalkan Sana Mermi Değmez.. Ben Aşığım Gülüm Benden Önce Ölünmez..!

MekanSiziz Kanka SaLLa yak Bi Cigara Vur Saga KariymiS KizmiS KolPa hepSi birer geLip gecici Dalga

Bizim rahat edemediğimiz yerde kimse istirahat edemez..
bu dünyada herşey biter ama ŞEREFSİZ bitmez
bizde sabah olmaz bizde güneş doğmaz biz isyankarız kızım bizimle dost olmak size yakışmaz

Dumanımda oyoktu sigarayı bıraktım kadehimde oyoktu içkiyi bıraktım rüyalarımda oyoktu uyumayı bıraktım baktımki onsuz olmuyor yaşamayı bıraktım

KaH ÇıkarıM GökyüzüNe SeyrederiM aLeMi, KaH iNeriM YeryüzüNe SeyredeR aLeM ßeNi..!

Beni BiR " ALLAH'IM BiR'de DOST'Larım BiLSin , GeriSi İLerLeSin!!
biZ gEceLErE MAhKUm oLSayDıK gÜnDüzLerE HaKim OlAmAZdIk
Ne DaVaMiZi AnLaYaCaK BiR KiZ BuLaBiLDiK NeDe BiR KiZin İsTeDiGi KaDaR BaSiT OLaBiLDiK

Süslü aşk kelimeleri yok bisde bakışımız yeter gerçekten sevene...
YaNLıZLıK ßeNiM saLTaNaTıMDıR , aCıLaRLa d0Lu haRaBeMde " kRaLLaR giBi YasıYoRuM..!!

YAŞAMAK İÇİN YALVARMADIK , ÖLMEK İÇİNDE YALVARMAYIZ..! ,
Dün Cnm oLan Yarm,Düşmanm oLamz bnm!HatırLarı hep sorulr,slmları alınır..Sildiklerm vrdr Bir de!Adları anıLmz,sadce BedduaLarımdr

Bu alemde raconu şahıslar koymaz.Bu alemde bir racon vardır,şahıslar uygular
Bir silahım olsaydı, bir silahım ... Yoksulluğu şakağından, Kaybetmeyi kalbinden, ve sensizliği alnının tam ortasından vururdumKaynakwh webhatti.com: Yanlizlik,msn,sözler arsivi Smiley

ßiZ Bu aLemDe ÇaydanlıĞa KaN KoyaR ßıçakLa KarıştırırıZ DosT DeriZ CaN VeririZ aNcaK DosT uNutunCa öLürüZ

ECELE SÖZLÜ , ÖLÜME NİŞANLIYIZ , TESADÜFEN GELDİK , MECBURİ YAŞIYORUZ
Dumanımda o vardı, sigarayı bıraktım; kadehimde o vardı, içkiyi bıraktım;
rüyalarımda o vardı uyumayı bıraktım; baktım ki onsuz olmuyor, yaşamayı bıraktım

Meyhaneden masam kaldırıldı,karakoldan defterim dürüldü,savcı kalemimi
kırdı,darağacına tesbihm asıldı,sevmek bu kadar suçsa beni asın razıyım
Serseriyim sokaklar evim, serseriyim adam gibi severim, bana bir adım gelene ben on adım giderim.Dinle cici kız dinle zannedersinki serseri ağlamaz,
serseri bi kayboldumu onu kimse bulamaz, şimdi anlıyorsunya, şehirlerin asi kızı hiç kimse serseri gibi sevipte aşık olamaz

Tek tesellim kadehler başka birşey istemez ssahoş etsin yeter ki rakı şarap fark etmez..

TopLumdâ Hép îtîLîrîz SanmaKî ßunâ îSteKLiyiz, ßîz SadeCe SêvdiKLêrimizin éSériyiz..!!

ßîzdé SâßâH oLmâz, ßîzdé GünéŞ Doğmâz, ßîz ¡§¥ãNKãR'ıZ Kızım ßîzLé DoSt oLmâk Sîze YaKıŞmaz

yalan olursak alemde yalanlar bölümünde mutlaka boy gosterırız **a

millet küllhan beyi olmuş etrafı boş bıraktık çakallar dolmuş bizim yürüdüğümüz gayri meçhul yolmuş alem dedikleri

Deliyim Kanım Sıcak Duramam yerimde Yaşım Daha 20 Dünya AdrenaLin Dolu Bana ben Delikanlıyım Tanımam Ne Mafya Ne Ağa!

Fazla uzun Cümleler Kurma Bana Manitanın Yanında Alırım ifadeni Tenhada, Dua Et Manitan yanında!!!

Delikanlılık Aso Giyinip Tesbih çekmekle Olmaz Yiğidim! Delikanlı Adam önünü iLikLer büyüklerinin Elini Öper Sevdiğine Yanlış yapmaz!

Delikanlı Sevdi Birkere Gönül Dinlermi Dert Dinlermi itirazları! Delikanlı Sevmiş Birkere Acı Çeksede belli Etmez Sevdiğine Bakar güler Delikanlı iŞte Sevdiğinin Dibinde.

Tesbihimiz varsa Sabır çekiyoruz Sigara içiyorsak Derdimizden içiyoruz Biz Delikanlıyız Farkımız Delikanlı OLmamız!!!

Kimseye Hata yapmayız hata yapanı Aramıza Almayız!

Delikanlı Adam Rahat uyumaz, Delikanlı Adam Sevdiklerini Rahat uyutur

Delikanlıyız Alemde Şekil yapmayız herkeze!! Büyüklerimizi Severiz, Küçüklerimizi Sayarız Biz DeliKANLIYIZ!!!

biz bu alemde adamın BEYNİNİ patlatır,kafasında ateş yakar,anüsünü havaya uçurur, hastaneye gidememesi için ayaklarını YIRTAR,kafasını koparır, YETMEZMİŞ GİBİ KALBİNİ SÖKER kendimize "TAKARIZ", çünkü biz delikanlıyız, kalpsiziz beah

Biz Ne Delikanlılar Gördük, Alemde şekil yapamaya Çalışıp El Aleme rezil Olan...

Der Delikanlı Benim Gibi Sevemez her Sevende Benim Gibi Delikanlı Olamaz Gülüm...

Biz Sevgimizi Delikanlı Gibi Gösterir geleceğimizi Harbi Sözler üstüne Kurarız...

Tesbih Sallıyorsak Alemi biliyorsak Güzelide Seviyorsak Alem Bizi izliyor demektir...

Yazdım Hayatını yeniden oyna Koçum Senin Gibi Adamlardan oLmaz Oyun Biz Çizeriz Şeklinizi, Şekil yapmayın Budur En iyisi.

Gece gideriz Aleme içeriz geceleri vardır bir Sebebi, Bizim Sevgimizi Anlamaz Uzaktan Bakan insafsız biri...

Sözleri Ben Yazarım Gençler bilir bizi, Aşkı Ben Yaşarım Örnek Alır Gerisi...

Ahh be Güzelim Bu Yolar Dikenli Bozar Seni, Sen git Evinde Evcilik Oyna Koymaz Bu Sana...

Yarı Yolları Biz Tamamladık Ağır Abileri Önümüzde Çeketlerini Bağlattık, Delikanlı Adam Şekil Yapmaz Koçum Delikanlı Adam Saygı Görür Saygı Gösterir..

belinde Silah Çıkmışsın Çarşıya , Tesbih elinde yapıyor Makara, Bizim Mekanımızda OLmaz Numara , Şimdi yavaştan Adımlarını Saymaya başla...

her Delikanlı Saygılı Olursa Aleme, Alem Delikanlı Olur Gösterir Sana Saygı...

AŞksız kalmış Bir Delikanlı Kaldırımda Oturuyor Gözleri Dumanlı, Belli Çektiği Aşk Yarası...

Biz Bakmayız Yoldan geçen Kıza, laf Atmayız Şehirdeki karılara , Delikanlı Olacaksın Yanımızda , Efendi Gibi Durucaksın Çarşıda...

Bir Delikanlının Aşkı Ya Silahla Biter Yada Sevgiyle Gider..

BİZ HALKALININ GERİLİM SAÇAN SOKAKLARIN DA DAHA KALEM TUTMAYI BİLMEZKEN ADAM KESMEYİ SALLAMA ÇEKMEYİ ÖĞRENDİK SEVDİKMİ ALLAHINA KADAR VURDUNMU SALLAMAYI DAMARINA KADAR ŞİMDİ DİYECEKSİN Kİ LAN PİSKOPAT SEN SEVMEYİ NERDEN ÖĞRENDİN ŞU NU UNUTMA KAHBELERE SEVMEYİ BİZ ÖĞRETTİK .

Mercedes lerle gezip Gözlüklerle Şekil Yapmayız, Biz tesbigle Gezer takım Elbisemizle Havamızı Basarız...

Ne Serseri Dinler Yüreğim Ne Delikanlı Bilir beynim benim Sadece Abiyim Alayına Giderim...

Karanlık Gecelerde Çıkar ismimiz Aleme Ağır Abidir Adımız Bilir Alem Bizi...

Kahvede iceriz Çayımızı 3 Şeker OLmaz Bizde Delikanlı 2 Şekeri Atarız Tavşan Kanı Cayımıza Sohbet Ederiz Bizden Büyük Adamlarla..

Siz Sokakların Efendisi Sandığınız Semtlerin Çocuklarısınızı, Bizler Sizlere Bağışlakdık O Sokakları...

Silahımda 14 Mermi Çekerim geceleri silahımı Sıkarım Etrafıma Aşığım Aşık Oluyorum Sana Deli...

Kurşun kadar Hızlı yaşarım hayatı Boş Kovan Gibi Düşmem Doludur Barutum Geceleri Alırım Arabamı Giderim Belanın Olduğu Yere...

Güneş Yüzlüm benim Senin için KaranLıkLardan Çıkıp Takdım belime Silahımı Ağır Abi OLmanın Yoktur Hesabı...

Hayatım Senin yolunun üstüne çizilmiş Gülüm Sensiz OLamam, Yoluna Çıkarım Herseferinde Hayalinle yatarım Soğuk gecelerimde...

Biz Hapishanelerde Öğrendik Bağlamayı, Telleri Anlatır Sana Olan Aşkımı, Yaptıum Sana 4 Duavar Arasında Bir Şarkı, Şarkının Adı ; Bu hayat Sensiz Olmamalı...

Bizim Pamuk Yüklü Duygularımız GüneşLi Sokaklarda kaldı Gözüm, Şimdi KarabLık Sokaklarda Pamuk Yüklü Duyguları Kaldrıyoruz...

Biz Ağır Abi Olduk Alemde Ders Verdik bütün gençlere, Sevgiyi Aldık Kalbimizden Cüzdanımıza Koyduk Tesbihle Aşk yaşadık gecelere Atladık..

Yok bu Aşkın Dermanı her Sözüm Sana ManâLı, Deli Gibi Sever Bu Delikanlı, Sen iStemesende Bu Can Sana Sevdalı...

KaranLık gecelerde Yıldızları izler Bu Delikanlı, Aşk yarası Geçmez Kalbi Olmuş Derbeder...

tarz yaratmak için Ağır Abi OLma!! Ağır Abi Dediğin Sevdimi Tam Sever Giydiğini herkez Beğenir, Saygısı Sonsuz Sevgisi Ebedi Olur..

imanımız Varsa Bu yolda, Seviyorsak ALLAH Yolunda, Delikanlıyız Biz Ağır ABileride Biliriz Sevdikmi İmanımızla ALLAH ına Kadar Severiz..

öLmek için Dost Bulma! Senin için öLücek Dost Elbet Bir Gün Olur Yanında...

Ağırdır Sözlerim her Delikanlı Dinlesin! Ağır Abidir ismim Fazla Racon Kesmeyin, Şeklimiz Vardır Alemde Sesinizi Kesin.. Bizi Dinleyin Rahat Edin..

Alemde Dayı Olmuşuz Ne fayda Sözlerde Kral Olmuşuz Ne Fayda, Bir Güzel Sevdik Sonunda Oda bize Bakmıyor BatSın Bu Sevda...

Reislerle Kurduk Mekanı Dayılarla Harcadık bu yolları Serserilerle Aleme Daldık Delikanlılarla Şekil yaptık, Bizler Ağır Abileriz herkezi Severiz..

Şekil yapma Bana Ezerim Seni Fazla Kurcalama Bozarım Seni, Delikanlı Adam yapmaz Geri, ben Daima ileri Giderim Ezerim Seni..

Çocuk Yok karşında ANlatma Masal, Kurbağa Bekleme Olursun Sanal, Bizim Sevgimiz herzaman real, Delikanlı Gibi Seviyoruz Ağır Abileri izliyoruz...

Bu Sokaklarda Ne Kralları indirdik Ne Garipleri Kral yaptık, Haklıyı Severiz, Haksızı s.....

Arkadaş sen hiç ölümün gölgesinde özgürlüğü yaşadınmı *****sine ****sine kurşun yağdırdınmı hiç bir garibanın elinden tutupta kadere rest çektinmi dinle cicikız dinle sen sosyetenin cilalı taşlarında dans ederken ben ise parçalanmış vücudum dağılmış çenemle zulamda cıgaram suskun silahımla gelmeyen özgürlüğümü bekliyordum…

FİRARİ SAATLERİN ARDINDAN GELEN İSYANKAR SOKAKLARIN TÖVBEKAR

COCUKLARIYIZ BİZ SEVDİĞİMİZ İÇİN YASAR DOSTUMUZ İÇİN ÖLÜRÜZ VEDE HİÇBİR ZAMAN HİÇ BİR YERDE HİÇ KİMSEYE HESAP VERMEYİZ

Her agladiginda gözlerinden akan her damlanin kalbimi vuran kursun oldugunu düsün,aglarken cok aglamada o kursunlar beni öldürmesin

Biz sevgiliye çiçek verenlerden değil, arkadaşa can verenlerdeniz. biz feleğin çemberinden geçmiş alemci gençleriz…

Delikanlılık ne racon kesmek ne adam öldürmek nede haraç kesmektir. delikanlılık akşam olunca evine ekmek götürmektir…

ÖLmek için sebebim Yoq AmA yasam** İçİNdE SINIRDAYIM

Eger birgün gelir beni unutursan,bilki silahim artik belimde degil elimde,ama ici bos,cünkü kursunu beynimde….!!!

Varlığınla başlayan bir günün yokluğunla bitmesine alışamadım, aklımda olduğunun yarısı kadar yanımda olsaydın Hiç Sensiz Kalmazdım
Sen geceyi bana bela ettin…Bense sana olan herşeye lanet ettim…
HerkeZ ELine Bi SALLama aLıp BeN BaBayIm Dİyo DELiKanLıyIm DiYo…………………

…….. AMa hiç KiMse ŞuNu UntMasın Her DeliKanLının Bir DeliKanLısı WarDır
Wefasıs kullardan vefa bekleme kıymetsis bir kula satarlar seni!..

Kaldırımları üzerimize Yorgan Gibi Çektik.. Bize bir adım gelene biz On adım Gittik.. Oksijenimiz Sigara Mineralimiz yavan ekmek.. Kolay mı Bu dünyada Serseri Damgası yemek.. Kolay mı be Güzelim sevilmeden sevmeK

Dilden sevmesini bilmeyiz bazıları gibi değiliz sevdik mi yürekten ölümüne severiz farkımız tarzımız ……. Serserisiyiz

HaksIzLIk Önünde EgiLmem Çünkü HakkImLa ßeraßer Gururumuda Kayßetmiş Olurum..ßen Tekim ßenim ßeyaz Sayfamda KaLemimde SiLgimde SevdikLerimin ELinde..ßen YazarIm ßen SiLerim!’

CocukLArin Bir MaSaLa KanDiği Gibi BéNDé SéNin GozLéRiNé Kanmsim GuNésin YéR Yuzunu Yaktiği Gibi Gulum SéNin GozLérinDé yanmisim

Yol sen olsan yorulmadan yürürüm. Rüya sen olsan hep uyurum. Gece sen olsan sabahı hiç istemem. Son nefesi m sen olsan şimdi ÖLÜRÜM!

Ya tam severim yada tek kalemde silerim tarihi ben yazdım tarihdende ben silerim

bendeki a$k ate$i cehennemi kiskandirir.
ben sön sözümü söylersem eğer geri dönüşü yoktur senin gibi şerefsizlere *****ler çokturrr

ben seninle toğrağa girerim diyenleri çok gördüm ben öyle diyenleri toğrağa hep yanlız göndüm.

İstersem bir adamı beyde yaparım, paşada. ve istersem bir adama dünyayı zindanda ederim. Biz nabza göre şerbet verenlerdeniz. Laf kulağıma gelirse, laf getirenin kulağını keser, lafı çıkartana yediririm..

Kiymet bilmeyen kalbe sevgim haram,yolunu bekleyip gelmeyene
yazıklar,sevdim deyipte aldatana lanet,beni sonsuza kadar sevene bu
canim kurban olsun!!!

Her genç delikanlının bir sevgilisi olabilir ama, Her genç kızın bir delikanlı sevgilisi olamaz…!!!

Sen benden ayrılmaya karar verecek kadar küçüldüysen Ben senin uğrunda ölümü göze alacak kadar büyüdüm demektir…

Kimine göre adamız, kimine göre yalanız. Hepiniz rahat olun biz adamına göre muamele yaparız…

Derdi Olanın Derdini Dinleriz, Dert Çıkaranın Derdi Oluruz.
Dalımızı Kıranın Ağacını Kökünden Sökeriz.
Milletin Etiket Olduğu Yerde Fiyatı Biz Koyarız.

Aldanma Hayatın Cilvelerine Herşey Bahane Görünüşüm Serseri aMa Gönlüm Şahane.

Yaşamak İçin Yalvarmadık Ölmek İçinde Yalvarmayız.

TARZIMIZ FARKIMIZ SERSERİYİZ ÖLÜMÜNE SEVERİZ ZERRE KARSILIK BEKLEMEYİZ
SİZ KUTU KUTU PENSE OYNARKEN BİZ DOSTLARLA KUTU KUTU BİRA İÇERDİK
Hava Attığın Yerde Ruzgarım Eser.

Mafyada Silahımı Karakolda Resmimi Ceza Evinde İsmimi Bu Alemde Tesbihimi Bıraktım Ama Seni Asla Bırkamadım.

Usturama Jileti Takarım.Gövdeme Derin FaçaLar Atarım İstersen KraL Ol Farketmez Senide Mermi Manyağı Yaparım.

Bizim Fakirlikten Kesemediğimiz Kirli Sakallarımız Şimdi Zengin Çocuklarına İmaj olmuş

UCURUMDAN DÜSERKEN TUTUNACAK DALIM OLSAN İNAN ÖLMEKTEN DEYİL SENİ KIRMAKTAN KORKORIM BE GÜLÜM

Düşmanımız artmış demek ki zamanında değersizlere çok iyi dost olmuşuz
Kaderime tükirim dedim biraz düşünüce kaderin bana yaptıklarının yanında hiç kalır dedim

Beni seversen ömrüne ömür katarım beni aldatırsan ömründen ömür alırım

Seni ben kendime kader saymıştım ; Ugruna herşeyi göze almıştım. Yüreğin taştanmış çok geç anladım. Bir damla göz yaşı DEĞMEZMİŞ SANA!

Beş para edermi varlığın ! Yokluğun beni acıtsın , alem affetsin seni . Ben affetmem . Nerde Unuttuysan Beni Orda Kal !.

çekmişim esrarı gozlerım kanlı ıskenderun sokaklarında bır delıkanlı kollarında desen jılet yarası oda bır ***** hatırası

bilmesekte bir köşede oturup müslüm babayı dinleyip sevdiyimiz hatırlamasını iyi biliriz

serseriler aşkı bilmez derler sorun bakalım sosyete görünümlü ***lere aşkı kimden öğrenmişler

ne ferdi ne orhan sen söyle müslüm baba nereden sevdim o zalimi

Adını yazdım kumsala seni bekliyorum sahilde
Gelmezsin biliyorum ama beklemek bile güzel
Sen yoksun belki adın var önümde
Gelirsen de pipime gelmezsen de pipime

sildim anılarımdan seni merak etmiyorum sewiyomusun artık beni kafam ruhum bedenim sensiz eminim mutlusundur bensiz

RESMİNİ ASTIM DUVARA YAPTİM Bİ 3LÜ CİGARA BU DÜNYA NE BANA KALİR NE SANA VUR CİGARAYA DÖNSÜN BANA

GECELERİ GELME JİLET TUTARİM UZATMA KOLLARİNİ SANADA ATARİM SENİN İÇİN AGLAR KENDİMİ YAKARİM DEDİM YHA GÜSELİM BEN PİSKOPATİM

AŞK MEŞK PALAVRA PİÇ OL HAYATİNİ YAŞA

alem olmuş oyuncu sokaklarsa sahne bir kız sen,vdim oda olmuş kahbe

SEZIM KABADIR VUCIDIM YARADIR KOYDUĞUM BELADIR BELADA BENDEN YANADIR…

SEVİPTE TERKEDEN BEN SEVDİM DEMESİN.seni başkalarının kollarında dans ettirecek şarkı benim cenaze marşım olsun… ha unutma sana halen sevgi duyuyorum ama artık oda HAYVAN SEVGİSİDİR serap.

CıtırLara BakaLım LafAtaLım OlMuşLarı seceLim Can YakaLım

Fırtınanın Şiddeti N e Olursa Olsun Martı Sewdiği Denizden Asla VAzgeçmezzzz

Sevqimin Kıymetini Bilmeyeni Yokluqumla Terbiye Ederimm…

Sevqimin Kıymetini Bilmeyeni Yokluqumla Terbiye Ederimm… (biz ölümü qöze aldıkda yanımıızda kimi qötürcez onu düşünüyoruz..)

KOLLARIMDA ÜÇ BEŞ JİLET YARASI O DA GİDEN SON *****NİN HATIRASI

herkez sevebılır ama serseriler asla cunku mekan bızım cadde bızım serseri

maksat sevgili uğruna ölmek değil uğruna ölünecek birsevgili bulmaktır

yaşamın karanlık yollarında senle yürümek isterdim durmaksızın

seni sevdiğimi bir bilsen her gece içiyorum efes bilsen

DerDi oLaNı DinleriM, DerdiM VarSa DerDe YoL aÇaNı SileR GeçeriM..!

H!Ç B!R KIZ H!Ç B!R ERK3G3 BOYUN 3YM3Z H!Ç B!R 3RK3K B!R D@WLA GÖZ Y@ŞIN@ D3YM3Z !!!

yoku$u ben ciktim yol senin olsun zehiri ben ictim su senin olsun bitane sen buldun bi tanede ben buldum haberin OLSUN!!!

bu da sana kapak olsun…

Eskiden uğruna dünyaLarı yakardım,şimdi bir K!BR!T bile çakmam.

SUSKUNLUĞUMUZ KORKUMUZDAN DEĞİL CESARETİMİZDENDİR

Sevmek bir cay gibi sevilmekse şeker bizim gibi garibanlar cayı şekersiz icer???

hani gözler vardır. sözleri anlatır.hani sözler vardır. gözleri anlatır. birde ASK vardır. seni anlatır..

sen dünyada herhangi birisin;ama herhangi biri için dünyalara bedelsin. suçun seni sonsuza kadar sevmem.cezan ise bunu sonsuza kadar bilmemen.

sokaklarda müzik çalma wurulursun gece trenlere binme kaybolursunne zaman ararsan ara başıma taç olursun sen benim eski degil eskimeyecek kadar değerli dosttumsun

YÜREĞİNİN ÇÖLLERİNE NEHİR SAÇLARININ TELLERİNE ESİR OLDUM. BENKİ ASİ BOYUN EĞMEZ BEN Kİ ÇILGIN SÖZ DİNLEMEZ SENİN İÇİN HEMDE KAÇ KEZ YAŞLAR DÖKTÜM İNANMADIN. BAKMA BEN SANA COK KIYMET VERDİM AĞLATTIN İNLETTİN BEN YİNE SENİ SEVDİM KENDİNİ BULUNMAZ İLAHMI ZANNETTİN. SENİDE BIRAKIP GİDENLER OLUR SENİDE TERK EDİP GİDENLER OLUR KAHBECE SIRTINDAN VURANLAR OLUR SENİDE TERK EDİP GİDENLER OLUR…

Alı$ma ßana Ne Yapacağım ßeLLi oLmaZ ßenim. ßuqün Varım, yaRın ßirden yOk oLurum.. Dokunma ßana! Kapanmamış YaraLarLa doLuyum, 1 yarada sEn açma..Sevme ßeni! yOgun duYquLaRimda kayßoLurSun, tutuştururum. iSteme ßeni! yaSakLarLa boguşursun.EnqeLLerLe doLuyum.
ÇôZmeye CaLIşma Sakın…

Kessem kaç intihar akar bileklermden…
Assam kendmi verecek son nefes kalmşmıdr bnde
Atsam kendimi düşecek kadar ağır mıdır bedenim?
İçi gazla dolmuş bir balon gibiyim
Bu gece kanayan gözlerimi çıkarıp kaldırasım var
Bu gece kanımı dondursam?
Kalbim çürümüş içindeki her şey kokmuş buruşmuşken
Akbabalar bile suratını çevirirdi!
Kalbimi eskisi gibi attıracak kimse yok mu?
UzaK DuR YaKıNıMa..Bu MesaFe Beni BoZaR.. kimseLeR
YaNaŞMaSıN..YaLnızLık PayLaşıLmaZ..

Biz kimleriz diye sorma, biz hayata bosvermislerdeniz. Bize hayat nedir diye sorma, biz hayat deryasinda yüzenlerdeniz. Bizi arama lüks meyhanelerde ,biz dost sarabı icenlerdeniz.Bize dost, arkadas nedir diye sorma, biz onlar için ölüme gidenlerdeniz.

Hele bir ışıklar sönsün ..Sular durulsun . Bıçak atacağım Dağın dikine ..Kısa devre yapsın kalbim..Ellerim inatla dökülsün cıgaraya ..Sen beni ozaman Gör..Hele küssün meydan lar Kaldırımlara yağmur dökülsün ..Dağılsın Dişlerimde gülüşler ..Kaybettiklerim bi dönsün ..Sen beni ozaman gör …

Bu aşkın biletini istediğin gibi kes Nasılsa gidiyorsun, biliyorum git Ama ardında ağlayan bir çift göz Paramparça bir yürek Ve yıkılmış bir dağ görmek istemiyorsan Çek silahı daya sırtıma Titrersem namerdim Sen vurdun da ben ölmedim mi ?

BUDA BENDEN OLSUN WE SON OLARAK BİZ DERSİMLİYİZ CEKETI SATAR YOL USTUNDE YATARIZ KARAKOL EWIMIZ KELEPCE KOL SAATIMIZ RAKIYI SUSUZ SIGARAYI FILITRESIZ ICERIZ DELI DOLUYUZ AMA YUREKLIYIZ NEDE OLSA ALEWIYIZ..

PAKETİMDE SON SİGARAM JARJÖRÜMDE SON MERMİM SENİ UNUTURSAM SİGARAMI YAKARIM SONRADA KAFAMA SIKARIM

sevdigimizi elimizden alanlara kolumuza jilet attıranlara kadeh şişesini elimize tutuşturanlara isyanım allah a değil TÜM ALLAHSIZLARA

●●•нєяşєуι öğяєη∂ιğιη кα∂αя вιℓιяѕιη.вυηυ ∂α öğяєη ѕєν∂ιğιη кα∂αя ѕєνιℓιяѕιη●●•

konu$acaksan öyLe ßir Konu$ki Inanayim ağLatacakSan öyLe ßir ağLatti Susmayayim GidecekSen öyLe 0ßir Gitki öLümü Unutayim Ama Sev

Bir kar tanesi kadar beyaz ol ama ; onun kadar soğuk olma bitanem…

Kız DiyE ÖNem VerEnin KaşaAr DiyE Kız SeVeNinN PaRa İçiNn DosT SataAnNıN KraL Olsa TahTında MafYaA OlSa MekaNınDa si……..

esrarmı benLe kafa yapıyo,yoksa benmi kafayı buLmaıom artık anLamadımm

SERSERİ OLUPTA YATAKTA UNUTTUKLARIMIZA DEĞİLDE, DELİKANLI OLUPTA ELİNİ BİLE TUTMADIKLARMIZA AŞIK OLDUK!

HER NE KADAR JET SOSYETENİN YIĞILI MERMER TAŞLARINDA DANS ETMESİNİ BİLMESEKTE KARTALARIN VE ŞAHİNLERİN YUVA YAPMAYA KORKTUĞU CUDİ,GABAR DAĞLARINI İYİ BİLİRİZ

delikanlı’lık ne yağmur gibi yağmak nede şimşek gibi çakmaktır delikanlı’lık bir defa addım ileri atıp bir daha geriye bakmamaktır

ŞEKLİ BEN ÇİZER BEN BOZARIM OYUNU BEN BAŞLATIR BEN BİTİRİRİM İŞİNE GELMEZSE GAME OVER GÜZELİM

Hey mezarcıbana öyle bir yazı yaz ki toprağa DERT OLSUN öyle bir yazı yazki sevdiğim okudukça KAHRALSUN OKAN ÖZER SUSURLUK

FİRARİ SAATLERIN ARDINDAN GELEN İSYANKAR SOKAKLARIN TÖVBEKAR ÇOCUKLARIYIZ BEN SEVDIGIM İÇİN YAŞAR DOSTLARIM İÇİN ÖLÜRÜM

GÜLÜŞÜNE KUŞUN SIKSADA ÖLÜM UNUTMA UMUDA KURŞUN İŞLEMEZ GÜLÜM….

BeN sEnİ sEvDiM SeN BaŞkAsInI DiLeRiM AlLaKdAn OdA sEvEr bİr BaŞkAsInI

kaç gece gözyaşlarıyla yattım ben ardından kaç yalancı aşklar geçti acını kimse unutturamaadı yar senin yolundan başka hiç bi yolu bekleyemedim yar gelmeyeceiğini bile bile hepseni sevdim seni bekledim ben yar hatam neydi suçum neydi böyle sebepsiz gidişin beni yakışın nedendi yar…

yağmurdan sonra buğulu titreyen ellerimle yalnızlığımı yazdım.Gecelerde ylnızlığıma,gündüzlerde karanlığıma ,şiirlerde mısralarıma seni sevdiğimi yazdım.Sensiz geçen hergüne yalnız yürüdüğümü yerlere vefasızlığını yazdım.yaş topağa ,ıslak caddelere,gökyüzünden düşen yağmurlardan birgün döneceğini yazdım .ANLA BE VEFASIZ ANLA SENİ ÇOK SEVİYORUM

seni sevmiştim be sevdim sen ise sevda hançerinle kalbime girdin be sevdim

ALeM OYuNcU OLMuS SoKaKLaR SaHNe BiR kiZ SeVDiM ODa OLMuS *****…

hayat üç buçuk la dört arasındadır ya üç buçuk atarsın yada dört döörtlük yaşarsın

Milletin derdi ben olmuşum demekki zamanında fazla koymuşum…

ben rüzgarların adamıyım öfklerimde büyük olur sewdalarımda sewersem destan kızarsam katliam olur

İSYANIM ALLAHA DEİL ALLAHSIZLARA BÜTÜN İSYANCILARA SELAM OLSUN YAPIŞTIR Bİ ÜÇLÜ KAFAM DOLSUN

MEKKEYİ DUMAN ALMIŞ HER GELEN ESRAR SARMIŞ AYNASIZLARIN İÇİNDE ALLAHSIZLARDA VARMIŞ KERPİÇTEN DUVAR OLMAZ NANKÖRDEN VEFA OLMAZ OLURSA ESRARKEŞ OLSUN ONLAR GÖNÜL KIRMAZ KIZINA BAKARSIN CAMDAN MEST OLDUM ESRARDAN BURASI İNSANLARIN SUSTUGU VİCDANLARIN KONUŞTUGU KUŞLARIN YERİNE MERMİLERİN UÇUŞTUGU İÇKİSİ KAN MEZESİ YILAN YAŞAMAK İÇİN ÖLDÜRMEYE MECBUR KALAN HAYATIM BU

BİZDE BİLİRDİK SEVGİLİYE KARANFİL ALMASINI LAKİN
AÇ İDİK YEDİK KARANFİL PARASINI

HİÇ KİMSE SEVDAMA SENİN KADAR YAKIŞMADI
VE SEVDAM HİÇ KİMSEYİ SENİN KADAR YAŞATMADI

Bırak kalbim alev alsın,bırak derdin beni sarsın,sakla beni her halinle aşkın CANIMI ALSIN…!
herkesten Allah razı olsun her delikanlıyım diye geçinenin bi delikanlı daha üstünü vardır eyvAllah

TOPRAKTAN ALDILAR CİSMİMİ SERSERİ KOYDULAR İSMİMİ EYER GERİ DÖNMESSEM SAKLAYIN HATIRA RESMIMI

KURU ÇIMEN KIMIN İÇİN ANAM AĞLAR BENİM İÇİN SEN AĞLAMA GARİP ANAM CEZA EVİ BENİM İÇİN

BİRGÜN KARANLIK SOKAKLARINDA İZMİRİN, ZULAMDA VARSA RESMIN, ELİMDE ŞİŞE, GÖZLERIM DE YAŞ, KALBİM DE YAS VARSA, SAKIN GÖRME HALİMİ, ELİMDE SİLAHIM, SIRTIMDA YARAM KOLLARIMDA BOYNUM DA FAÇAM, SAKIN GÖRME HALİMİ ONLAR BENİM DEĞİL ARKADAŞ, BİR ZALİMİN DİŞ İZLERİDİR,NE KÖTÜLÜK GÖRDÜN BENDEN,ÖLÜRDÜM VAZGEÇMEZDİM SENDEN,SENİ SEVİYORUM DERKEN,ELLERİN OLDUN SİMDİ,YAŞAYAMAM SEN EVLENİRKEN

simdi…dünya fani ölüm ani bikere ver sen neee olur yani … ….kahbe dostum olcahına delikenlı düzmanım daha iyi beee…..Gecmise dönük ceskelerle yasıyacahıma geleceye dönüp belkilerle yazamayı derci ederim….Bu Alemde herkez ardist ama yönetmen benim isdediyime ROL veririm isdediyime YOL veririm birader bendende

hiÇ ßi Kıza güvenmeyin… Çünkü;tanrı ßiLe Güvenmemiş…( Tanrı KızLara Güvenseydi KızLık zarı koymazdı….)

Anılar canlandı çöktü üstüme bir sana kızgınım birde kaderime silahı dayayıp tam yüreğime içimdeki seni vurdum dün gece… KORKMA!!! PİSKOPAT GECELERİMİN HESABINI SENDEN SORMAYACAĞIM…

mümkünse azraiLiN Dişisi GeLsin ÖLümLe Sevişmek İstiyorum..

ALEM BİZE DAR GELİR SOKAKLAR İSE YALAN BİZ AŞK YOLUNDA GİDENLERDENİZ HERZANAN ÖLÜMLE BİZBİZE YAŞARIZ BUDA BİZİM FARKIMIZ

SeN LeYLa KaDaR SeVSeYDiN BeN MeCnUnU UTaNDiRMaSiNi iYi BiLiRdIM..

ortamların biitigi yerde biz başlarız şeklimi için yaşar tarzımız için ölürürüz şeklimiz tarzımız GeCeKoNdU mekanımız.

Serseriyiz Güzelim Sevdikmi Gönlümüz Çoşar Aşık Oldukmu Kalbimiz Atar...

Sokakta Bir Serseri içiyor Aşık belli Çekmiş Esrarı Dimliyor Müziği Bu Serseri Aşık Olmuş Belli...

Biz Sokakların Efendisi Olmuşuz Gönüllerin Asi yakışıklısı, Biz Kızların Rüyası Olduk Serseriler Sokaklarda gezer Kızlar Bizi izLer...

Gök Yüzüne Bakarım geceleri Yıldızlar kayar öLür Bir Serseri Bu Aşk Bitirir Bizi Sokaklarda geçer Sevdalarımızın izleri...

Yoktur derdimden Anlayan Serserilerin Kaderidir bu Kimse Olamaz Derman, Hayatın tadı kaçar geceleri Serseri Çekmiş Jileti İçiyor Geceleri...

Biz Serseri Delikanlıyız Akşamları Çorbamızı içeriz Sabahları Hayat Derdine Düşeriz...

öLüme Kafa Tuttum Yalnızlık için Hayatla Barışmak istiyorum Senin için...

Bir Kurşun Sıkılsa Beynime Unutucağımımı Sanıyorsun Seni Kalbimi Sökseler Sevmiyecemmi Sanıyorsun? Güzelim Serserinin Aşkı öLsede bitmez Organlarımda Yaşatmıyorum Seni Kanımın içinde oLmuşsun iLham Kimse Gelirse Gelsin Bulamaz Seni inan...

Varmı Bu Aşkın Sonu Serseri , Her Sevgi Kaldıramaz Seni, Harbi Olmak Bizim işimizdir Sanaldan Başka Bişi Değil Gülüşlerin...

Lanet Ediyorum Sana, Bir Serseri Uğruna Oldu feda, Ne Amacım Kaldı Nede Dermanım, Bittim Sayende! Sevdalara Düşmanım...

Vefa Beklerken Kalbim Vefasızlık Gördü Sevgim, FedakârLık beklerken Aşkım, Sayende Oldum Kör Şaşkın...

takım Elbisemi Giyerim Serseridir Benim iSmim, tesbihim Elimde Sözlerim Dilimde, En Delikanlı Adama Öğrettim Kendimi...

Biz şerbeti Damara Dökenlerden Değiliz Biz Damara Direk Girip Şerbetlendirenlerdeniz...

Zindanlarda Yüreğim , Ağlıyorsa Gözlerim Serserilikse kaderim, Ben Böyle Severim...

Kıymet Bilmeyene Yoktur Bizde Sevgi , Kıymet Bilene Vardır Serserinin Sevgisi...

Biz Ne Ağır Abi Takılırız Ne baba Sözler Neden Rajon Keseriz, Biz Serseriyiz Delikanlı Takılır Kral Gibi Sever Severken saygıda Kusur yapmayız...

Serseriyiz Kalbimiz Atar Saniyede 500 Kere Aşık olursa Kalbimiz Kan Yetmez Bu Bedene...

Arkadaş sen hiç ölümün gölgesinde özgürlüğü yaşadınmı *****sine ****sine kurşun yağdırdınmı hiç bir garibanın elinden tutupta kadere rest çektinmi dinle cicikız dinle sen sosyetenin cilalı taşlarında dans ederken ben ise parçalanmış vücudum dağılmış çenemle zulamda cıgaram suskun silahımla gelmeyen özgürlüğümü bekliyordum…

FİRARİ SAATLERİN ARDINDAN GELEN İSYANKAR SOKAKLARIN TÖVBEKAR

COCUKLARIYIZ BİZ SEVDİĞİMİZ İÇİN YASAR DOSTUMUZ İÇİN ÖLÜRÜZ VEDE HİÇBİR ZAMAN HİÇ BİR YERDE HİÇ KİMSEYE HESAP VERMEYİZ

Her agladiginda gözlerinden akan her damlanin kalbimi vuran kursun oldugunu düsün,aglarken cok aglamada o kursunlar beni öldürmesin

Biz sevgiliye çiçek verenlerden değil, arkadaşa can verenlerdeniz. biz feleğin çemberinden geçmiş alemci gençleriz…

Delikanlılık ne racon kesmek ne adam öldürmek nede haraç kesmektir. delikanlılık akşam olunca evine ekmek götürmektir…

ÖLmek için sebebim Yoq AmA yasam** İçİNdE SINIRDAYIM

Eger birgün gelir beni unutursan,bilki silahim artik belimde degil elimde,ama ici bos,cünkü kursunu beynimde….!!!

Varlığınla başlayan bir günün yokluğunla bitmesine alışamadım, aklımda olduğunun yarısı kadar yanımda olsaydın Hiç Sensiz Kalmazdım
Sen geceyi bana bela ettin…Bense sana olan herşeye lanet ettim…
HerkeZ ELine Bi SALLama aLıp BeN BaBayIm Dİyo DELiKanLıyIm DiYo…………………

…….. AMa hiç KiMse ŞuNu UntMasın Her DeliKanLının Bir DeliKanLısı WarDır
Wefasıs kullardan vefa bekleme kıymetsis bir kula satarlar seni!..

Kaldırımları üzerimize Yorgan Gibi Çektik.. Bize bir adım gelene biz On adım Gittik.. Oksijenimiz Sigara Mineralimiz yavan ekmek.. Kolay mı Bu dünyada Serseri Damgası yemek.. Kolay mı be Güzelim sevilmeden sevmeK

Dilden sevmesini bilmeyiz bazıları gibi değiliz sevdik mi yürekten ölümüne severiz farkımız tarzımız ……. Serserisiyiz

HaksIzLIk Önünde EgiLmem Çünkü HakkImLa ßeraßer Gururumuda Kayßetmiş Olurum..ßen Tekim ßenim ßeyaz Sayfamda KaLemimde SiLgimde SevdikLerimin ELinde..ßen YazarIm ßen SiLerim!’

CocukLArin Bir MaSaLa KanDiği Gibi BéNDé SéNin GozLéRiNé Kanmsim GuNésin YéR Yuzunu Yaktiği Gibi Gulum SéNin GozLérinDé yanmisim

Yol sen olsan yorulmadan yürürüm. Rüya sen olsan hep uyurum. Gece sen olsan sabahı hiç istemem. Son nefesi m sen olsan şimdi ÖLÜRÜM!

Ya tam severim yada tek kalemde silerim tarihi ben yazdım tarihdende ben silerim

bendeki a$k ate$i cehennemi kiskandirir.
ben sön sözümü söylersem eğer geri dönüşü yoktur senin gibi şerefsizlere *****ler çokturrr

ben seninle toğrağa girerim diyenleri çok gördüm ben öyle diyenleri toğrağa hep yanlız göndüm.

İstersem bir adamı beyde yaparım, paşada. ve istersem bir adama dünyayı zindanda ederim. Biz nabza göre şerbet verenlerdeniz. Laf kulağıma gelirse, laf getirenin kulağını keser, lafı çıkartana yediririm..

Kiymet bilmeyen kalbe sevgim haram,yolunu bekleyip gelmeyene
yazıklar,sevdim deyipte aldatana lanet,beni sonsuza kadar sevene bu
canim kurban olsun!!!

Her genç delikanlının bir sevgilisi olabilir ama, Her genç kızın bir delikanlı sevgilisi olamaz…!!!

Sen benden ayrılmaya karar verecek kadar küçüldüysen Ben senin uğrunda ölümü göze alacak kadar büyüdüm demektir…

Kimine göre adamız, kimine göre yalanız. Hepiniz rahat olun biz adamına göre muamele yaparız…

Derdi Olanın Derdini Dinleriz, Dert Çıkaranın Derdi Oluruz.
Dalımızı Kıranın Ağacını Kökünden Sökeriz.
Milletin Etiket Olduğu Yerde Fiyatı Biz Koyarız.

Aldanma Hayatın Cilvelerine Herşey Bahane Görünüşüm Serseri aMa Gönlüm Şahane.

Yaşamak İçin Yalvarmadık Ölmek İçinde Yalvarmayız.

Hava Attığın Yerde Ruzgarım Eser.

Mafyada Silahımı Karakolda Resmimi Ceza Evinde İsmimi Bu Alemde Tesbihimi Bıraktım Ama Seni Asla Bırkamadım.

Usturama Jileti Takarım.Gövdeme Derin FaçaLar Atarım İstersen KraL Ol Farketmez Senide Mermi Manyağı Yaparım.

Bizim Fakirlikten Kesemediğimiz Kirli Sakallarımız Şimdi Zengin Çocuklarına İmaj olmuş

UCURUMDAN DÜSERKEN TUTUNACAK DALIM OLSAN İNAN ÖLMEKTEN DEYİL SENİ KIRMAKTAN KORKORIM BE GÜLÜM

Düşmanımız artmış demek ki zamanında değersizlere çok iyi dost olmuşuz
Kaderime tükirim dedim biraz düşünüce kaderin bana yaptıklarının yanında hiç kalır dedim

Beni seversen ömrüne ömür katarım beni aldatırsan ömründen ömür alırım

Seni ben kendime kader saymıştım ; Ugruna herşeyi göze almıştım. Yüreğin taştanmış çok geç anladım. Bir damla göz yaşı DEĞMEZMİŞ SANA!

Beş para edermi varlığın ! Yokluğun beni acıtsın , alem affetsin seni . Ben affetmem . Nerde Unuttuysan Beni Orda Kal !.

çekmişim esrarı gozlerım kanlı ıskenderun sokaklarında bır delıkanlı kollarında desen jılet yarası oda bır ***** hatırası

bilmesekte bir köşede oturup müslüm babayı dinleyip sevdiyimiz hatırlamasını iyi biliriz

serseriler aşkı bilmez derler sorun bakalım sosyete görünümlü ***lere aşkı kimden öğrenmişler

ne ferdi ne orhan sen söyle müslüm baba nereden sevdim o zalimi

Adını yazdım kumsala seni bekliyorum sahilde
Gelmezsin biliyorum ama beklemek bile güzel
Sen yoksun belki adın var önümde
Gelirsen de pipime gelmezsen de pipime

sildim anılarımdan seni merak etmiyorum sewiyomusun artık beni kafam ruhum bedenim sensiz eminim mutlusundur bensiz

RESMİNİ ASTIM DUVARA YAPTİM Bİ 3LÜ CİGARA BU DÜNYA NE BANA KALİR NE SANA VUR CİGARAYA DÖNSÜN BANA

GECELERİ GELME JİLET TUTARİM UZATMA KOLLARİNİ SANADA ATARİM SENİN İÇİN AGLAR KENDİMİ YAKARİM DEDİM YHA GÜSELİM BEN PİSKOPATİM

AŞK MEŞK PALAVRA PİÇ OL HAYATİNİ YAŞA

alem olmuş oyuncu sokaklarsa sahne bir kız sen,vdim oda olmuş kahbe

SEZIM KABADIR VUCIDIM YARADIR KOYDUĞUM BELADIR BELADA BENDEN YANADIR…

SEVİPTE TERKEDEN BEN SEVDİM DEMESİN.seni başkalarının kollarında dans ettirecek şarkı benim cenaze marşım olsun… ha unutma sana halen sevgi duyuyorum ama artık oda HAYVAN SEVGİSİDİR serap.Kaynakwh webhatti.com: Yanlizlik,msn,sözler arsivi Smiley

CıtırLara BakaLım LafAtaLım OlMuşLarı seceLim Can YakaLım

Fırtınanın Şiddeti N e Olursa Olsun Martı Sewdiği Denizden Asla VAzgeçmezzzz

Sevqimin Kıymetini Bilmeyeni Yokluqumla Terbiye Ederimm…

Sevqimin Kıymetini Bilmeyeni Yokluqumla Terbiye Ederimm… (biz ölümü qöze aldıkda yanımıızda kimi qötürcez onu düşünüyoruz..)

KOLLARIMDA ÜÇ BEŞ JİLET YARASI O DA GİDEN SON *****NİN HATIRASI

herkez sevebılır ama serseriler asla cunku mekan bızım cadde bızım serseri

maksat sevgili uğruna ölmek değil uğruna ölünecek birsevgili bulmaktır

yaşamın karanlık yollarında senle yürümek isterdim durmaksızın

seni sevdiğimi bir bilsen her gece içiyorum efes bilsen

DerDi oLaNı DinleriM, DerdiM VarSa DerDe YoL aÇaNı SileR GeçeriM..!

H!Ç B!R KIZ H!Ç B!R ERK3G3 BOYUN 3YM3Z H!Ç B!R 3RK3K B!R D@WLA GÖZ Y@ŞIN@ D3YM3Z !!!

yoku$u ben ciktim yol senin olsun zehiri ben ictim su senin olsun bitane sen buldun bi tanede ben buldum haberin OLSUN!!!

bu da sana kapak olsun…

Eskiden uğruna dünyaLarı yakardım,şimdi bir K!BR!T bile çakmam.

SUSKUNLUĞUMUZ KORKUMUZDAN DEĞİL CESARETİMİZDENDİR

Sevmek bir cay gibi sevilmekse şeker bizim gibi garibanlar cayı şekersiz icer???

hani gözler vardır. sözleri anlatır.hani sözler vardır. gözleri anlatır. birde ASK vardır. seni anlatır..

sen dünyada herhangi birisin;ama herhangi biri için dünyalara bedelsin. suçun seni sonsuza kadar sevmem.cezan ise bunu sonsuza kadar bilmemen.

sokaklarda müzik çalma wurulursun gece trenlere binme kaybolursunne zaman ararsan ara başıma taç olursun sen benim eski degil eskimeyecek kadar değerli dosttumsun.

alinti
**

Yanlizlik,msn,sözler arsivi

View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1