Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

uydu frekans haber

HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  
Similar topics
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
premiumclix.info
ptc25.com sitesi
Parababasi indir
Adsensle Kazan kitabi full indir
Çok Çalışarak Çok Para Kazanılmaz
ADD: Al Haqiqa yeni kanal yayında.
Cyfrowy Polsat: Kliczko vs Adamek HD (Poland) yayında
ORF Digital: ORF 2 Wien (Austria) şifresiz yayında
Seven Music yeni frekansta yayında.
RTS 1 yeni frekansta yayında.10721 V SR:27500 FEC:3/4
16/11/2013, 15:01
16/11/2013, 15:01
2/10/2011, 22:02
2/10/2011, 22:01
2/10/2011, 21:56
12/9/2011, 16:33
12/9/2011, 16:32
12/9/2011, 16:31
12/9/2011, 16:30
12/9/2011, 16:29

Share | 

MSN İÇİN GÜZEL NİCKLER

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
KULLANICI İSMİ
merakliyiz
Editör
Editör

12
merakliyiz
34

PROFİL BİLGİLERİ
Takim : Gs
Meslek : yazar
Mesaj sayisi : 497
Rep puani : 1488
Rep gücü : 3

İLETİŞİM
https://frekans.rpg-board.net

MSN İÇİN GÜZEL NİCKLER Vide
PostSubject: MSN İÇİN GÜZEL NİCKLER MSN İÇİN GÜZEL NİCKLER Empty8/10/2010, 22:21

**
вєηι αтєşє αт νü¢υ∂υм уαηѕıη~ѕα∂є¢є кαℓвιмι вıяαк~çüηкü σя∂α ѕєη ναяѕıη!!!*

BİZ BU VATANI KARŞILIKSIZDA SEVERİZ...

'' »¦« bÿ©️râzÿ »¦« ''/////////////////////////////////ƒσяєωєя ℓσνє

Ne SeNLe OLuYoR NeDe SeNSiZ

İçimde Öyle Güzelsin Ki Kirletmeyeceğim SENI

| ¤ۣۜ..¤ | ((NİCKİNİZ)) | ¤ۣۜ..¤ | AYYILDIZLIDIR!

ڪZǺLiмiή ZuLмu VǺґگǺ گẽvẽήiή Ǻllah'I VǺґ

]---güη∂üzℓєяι ѕєяѕєяιуιz gє¢єℓєяι єƒєη∂ιуιz---∂נ●мєѕυт[

ѕєηѕιz ∂üηуα σℓмαz σℓѕυη,нαуαт ηє∂ιя кι вιя тüяℓüвιтмєуєη,ѕєνgι ηє∂ιя кι вιя тüяℓü ѕσℓмαуαη,αѕк ηє∂ιя кιι нєρ α¢ı νєяєη...

ιηѕαηı ιкι şєу öℓ∂üяüямüş...вιяιη¢ιѕι;ѕєν∂ιğι ιηѕαηıη ѕιℓαнıη∂αη gєℓєη мєямι...ιкιη¢ιѕι;ѕєν∂ιğι ιηѕαη∂αη gєℓмєуєη ιℓgιумιş...●-

∂αмαяαуα ѕℓм ƒєя∂ι вαвαуα ∂єωαм

ηє ѕєη∂єη gє¢єяιм ηє мєунαηє∂єη

*αη gєℓιя ιηѕαη αğℓαямış,gözуαşℓαяı ѕєℓ σℓυρ кαℓвιηє αкαямış.

вія та[η]э''м'' ѕіη

вυ кαнρє нαуαттα α¢ıℓαя ιçιη∂є уαşαмαктαηѕα α¢ıℓαя ιçιη∂є öℓüяüм...

Sessiz Mısraların cümlesiydin Pas tutmuş kalemin diLiydin Bitremediğim son kelimeydin nokta koymadığım tek kişiydin!

TEK KALDIM DÜNYADA DÜNYAM OLUR MUSUN?ATAŞLER KADAR YANDIM ALEVİM OLUR MUSUN ?İLK aŞkIm DeĞilSiN aFfEt sOn AşKıM oLuR mUsUn ???

Güldüm Aglattılar Sevdim Aldattılar Sarıldım Bıraktılar Saolsun Dostlar Sevenler Sevilenler Zorla Sair Yaptılar...

Plastik Dünyanın Naylon DelikanlılarıVery Happy

İÇİMDEKİ PİÇ BIRAKMA BENİ HİÇÇ

Seni Nasıl Seviyorum Bir Bilsen Her Akşam İçiyorum Efes Pilsen.

SONSİGARAMLA SİLAHIMDAKİ SON KURŞUNU SENİN İÇİN AYIRDIM SENİ DÜŞÜNDÜĞÜM ZAMAN SİGARAYI YAKARIMSENİ UNUTTUĞUM ZAMAN KAFAMA SIKARIM:

$iL KızıM @KLındAki KaRanlıK é$éRi!!!éN KRaLınDan ßiLe ü$TüNDüR TérK éTtiĞiN ßu $éR$éRi!!!

●Eski Sevgiliden Dost,Eski Kaşardan Tost OLMAZ●

EntéL déqiLizki $évqiLiMiz oL$un,caddéLi déqiLizki araBaMız oL$un,Biz *aKKöyLüYüz* Bırakında Bi Farkımız oL$un...

αηℓıк zєνкℓєяє ∂öηüsєη αsкℓαяα ιηαт.. || ||¢ıкαяѕız¢α,,|| ||уαηℓız вιяιηι öℓüмüηє ѕєνє¢єqim.

mezarım meyhanede olsun içki dolu masaya konulsun dua yerine müslüm okunsun bir tek yanımda sevdiğim olsun

SaRHo$ oL PaNiK YaPMa RaHaT oL ßaK daLqaNa 3 GüNLüK DüNYa Né SaNa KaLıR Né ßaNa.!-

Sokağımızdan geçilmez elimizden içilmez biz AKKÖYLÜYÜZ kardeş bize racon kesilmez..!

Sewqiler SaHTe,!nsanlar KaHPe,Hayatınız PLaN,ALayınız YaLaN..!*

SaNMaKi SéR$éRiLéR AğLaMaZ SéR$éRiLéR AğLaRSa KiMSé SuSTuRaMaZ iNaNKi SoSYéTé KıZı HéRKéS SéR$éRi OLAMAZ..!*

Bunca Acıyı Boşa Çekmez Hiç Kimse..Ve Bunca Ölümden Kolay Dönülmez Bu Kadar Sevmeyince...

''' SéWméqi SéFsiNLéR.... ağLaMa..... ağLaTqi DéĞéRiNi biLsinLr..!!

SEVGİLERDE özlem olmalı ki, yüreklerde tazecik kalsın.ÖZLEM biraz acı vermeli ki yürek SEVGİNİNdeğerini bilsin .YÜREK cesur olmalı ki, SEVGİLER ölümsüz olsun...

υηυтмαк ιçιη ιçιуσяυм, ιçтιкçє αкℓıмα gєℓιуσя, αкℓıмα gєℓ∂ιкçє ιçιуσяυм

HéPSi GiDiCi SéN KaLıCı,HéPSi aNLıK SéN HaYaT BoYu,HéPSi ÇoCuKÇa SéN GéRÇéKÇé,HéPSi öYLéSiNé SéN öLéSiYé...B İ T A N E M...

HaYaT ßeNiM,HéRKéS DoSTuM oLaMaS,a$Ka GéLiNCé ßiR KéS SéVDiM,oNDaN ßaŞKaSıYLa i$iM oLMaZzzZ!!

Gülmek Ne Dediler,Canı Bulmak Dedim.Yasamak Ne Dediler,Canla Olmak Dedim.Ölmek Ne Dediler,Candan Ayrılmak Dedim..

Hadi ßuda Sana Kapak Olsun $eklin Yokdu $eklin Olsun ii Oturdu öLe Dursun ikiLe Hadi Yolun Açık Olsun!...

I'M THE BEST ALAYINA REST

BEN KIZ ARKADAŞIMI ÇOK SEVİYORUM AMA ESKİMESİN DİYE BAŞ KALARIN KIZ ARDAŞKALARINI KULLANIYORUM!

Pisikopatın Kralıyız,Gönülden Façalıyız,Mekanımızı Soracak Olursanız ''Ölümüne Bucalıyız''!!

ayRıLık öLüm gißidiR, ke$er$in ßiLekLerin ke$iLmes, iŞte o zaman anLar$ın, 2 kere öLünmez..

Paramız Olsaydı Johny Walker İçerdik,Lacoste Gömlek Giyerdik ki.'' 2 Bira 1 Sigara Oda Yeter BU GARİBANA''

Hakkımda Dedikodu Yapıp ßoş KonuşanLar Devam Edin RekLamın İyisi Kötüsü OLmaz!!,

ιçтιğιм şαяαρ σℓѕυη çéктιğιм єѕяαя σℓѕυη ѕéν∂ιğιм кız мüѕℓüм¢üуѕé ¢αηıм ƒé∂α σℓѕυη..

SENSİZ GEÇEN GÜNLERİN KAZASI YOK BE SEWGİLİ...

Anlamı Yok Doqan Hergüne Lanet,Yapamadı Sensiz Bu Çocuk AFFET

üς кuяuşLuк нєωєSiiмdii яєziiL γüzüηü qöямєк.!A.L.O.N.E!

KâLIñ KâLIñ kIrdILâr,îñ¢è îñ¢è sàrdILâr,dèrîñ dèrîñ ¢èktîLèr,ßî kô$èdè ôLdûLèr.éSRaR'dIr dèdîkLèrî,DùmâñdIr ¢éktîkLèrî:

-√Seni aŞmam geRek Sendenn geÇmem geRek neRde Bende Seni SiLecek yüRek ?

GüLüşLer yaLan artık SevdaLar DµmÀn aLtı sigaramıñ uCuñda YakıCam Bu aŞkı ! Çak KİBRİTİ Gör DUMANI .!

√ Deniz DeğiLki Yüreğim..Öfkesini Kayalara Vursun...!!!

√ Ne DaVaMıZı AnLaYaCaK BiR KıZ BuLaBiLDiK NeDe BiR KıZın İsTeDiGi KaDaR BaSiT OLaBiLDiK

√ a$k'a ßaßa Dedik , ßizi Yetim ßIraktI.!

BİZ SERSERİLER GİBİ YATAKTA DEĞİL ELİNİ TUTAMADIKLARIMIZDA ARARIZ AŞKI''

Gözlerim Islak Kalbim Elimde Sen Yine Yoksun Ben Sana Küstüm,Ne Kadar Yanlızdım Bilemessin Sözleri Gözleri SEN SİLEMESSİN!

Özlemlerde Bir Parça Umut Yada Mutlluk Olsaydı Aşklarda Ayrılık Olmazdı. . .[T]Ü[R]KİYE]. . .[T][R]
**

MSN İÇİN GÜZEL NİCKLER

View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1