Microsoft, sitesindeki bu hileyi engellemiş olup an itibarı ile live.com uzantılı adreslerin dağıtımını Türkiye için durdurmuştur. Videoda anlatılanarı yapmaya çalıştığınızda hata ekranıyla karşılaşacaksınız.


Microsoft, 2 GB kapasiteli @live.com uzantılı e-posta dağıtıyor. Hızlı davranın, hesabınızı alın.

Microsoft'un, Windows Live servislerinden faydalanabilmeniz için bir Windows Live ID'si (kimliği) almanız gerekiyor. Bu, eski Hotmail veya MSN adresleri ile mümkün olduğu gibi, yeni özelliklerle süslenmiş @live.com e-posta hesabı ile de mümkün. Gelin görün ki Türkiye'deki internet kullanıcıları bu hesabı almaya çalıştıklarında maalesef bir perde ile karşılaşıyorlar. Shiftdelete.net Editörleri, bu perdeyi kaldırarak isteyen herkese @live.com e-posta hesabı almanın yolunu buldu.


2 GB alan, üstelik Türkçe
Live.com e-posta hesabı gerçekten de çok kullaşnışlı. Ama şimdiden merakınızı gidermek için şunu söyleyebiliriz; eskiden Hotmail hesabınızdaki bir e-postayı okumak için çektiğiniz çileye ve harcadığınız zamanı live.com hesabınızla karşılaştırdığınızda ağlamaklı olabilirsiniz.

Uzantısı @live.tr olan e-posta için Microsoft tarafından şu anda hosting sağlanmıyor. Yani sadece e-postanızı kayıt etmekle kalıyorsunuz. İleride açılıp açılmaması da henüz belli değil.

NasıL yapacağınız hakkında bilgi veren video
http://shiftdelete.net/site/videokur...ewlet_swf.html

ALINTIDIR...